بخاری

بخاری گازی مروارید سوز

مرواریدسوز

8000

2,450,000 تومان

تمامی بدنه و دیگ بخاری گازی مروارید سوز طرح گرافیکی مدل 8000 از ورق فولادی ساخته و لعاب شده است که هنگام روشن شدن بخاری تولید بوی بد نمیکند. این دستگاه دارای کنترل گاز ولومی می باشد که به وسیله آن به راحتی می توان شعله را تنظیم (کم یا زیاد) نمود. این بخاری زیبا مجهز به سیستم فندک پیزوالکتریک، ترموکوپل و ODS و گاورنر و مشعل اصلی آن از جنس استیل ضدزنگ می باشد. در صورتی که شعله پیلوت به هر دلیلی خاموش شود سیستم ایمنی (ترموکوپل) به صورت خودکار جریان گاز را قطع خواهد نمود. توان اسمی بخاری گازی مروارید سوز طرح گرافیکی مدل 8000، 3700 کیلوکالری بر ساعت می باشد که آن را برای مصارف خانگی بسیار مناسب می کند.

  • مشخصات
  • نقد و بررسی
مشخصات کلی
عرض ۳۰۰ سانتی متر
طول ۵۰۰ سانتی‌متر
ارتفاع ۷۰۰ سانتی‌متر
رده مصرف انرژی E
سیستم ایمنی دودکش
ابزار روشنایی
نوع شیر کنترل
حالت تنظیم شعله دل خواه
امکانات بخاری ولوم تنظیم شعله
نوع سوخت گاز شهری
ویژگی نگهداری نیاز به دودکش
قابلیت نصب زمین
قابلیت‌ها تنظیم دما

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال ۸۰۰۰ یک شومینه باکیفیت و شیک دارای شیشه ایمن با قابلیت نصب شدن بر روی زمین، با رده انرژی F و مصرف انرژی بهینه می باشد. این شومینه دودکش دار با قطر دودکش 100 میلی متر طراحی شده است. این مدل دارای ولوم تنظیم شعله می باشد.

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال ۸۰۰۰ قابل استفاده با گاز شهری است و توان حرارتی این بخاری ۳۹۰۰ کیلوکالری است که ۵۰ متر مکعب فضا را پوشش می دهد. در این بخاری ها به علت بازدهی حرارت بالا مصرف گاز حدود 20% کاهش یافته و در هزینه های انرژی صرفه جویی می شود.

بخاری مروارید سوز طرح شومینه گاز سوز مدل رویال ۸۰۰۰ ، ۵۷ سانتی متر طول، ۳۲ سانتی متر عرض، ۴۱ سانتی متر ارتفاع و ۱۹ کیلوگرم وزن دارد.